Künye

Dinimiz ve tarihimizden en güzel örnek yaşamlar, rengerenk samimyet dolu renkli tablolar, kimiz zaman düşündüren, kimi zamansa tebessüm ettiren anlar, ibret veren hikayeler, sayfamızda sizler için yer alacaktır.

www.uhut.net Blog sitesi kardeşlerimizin internette kaybolmaması , değerli vakitlerini zararlı sitelerde boş sitelerde geçirmemeleri için hazılanmış bir sitedir.

Toplumumuz bugün ; artık noel kutlayan, Hristiyan gibi düşünen, Yahudi gibi çalışan, Putperest gibi inanan, bir İngiliz gibi giyinen , bir Fransız gibi yaşayan kırk yamalıklı bohça haline gelmiştir.

www.uhut.net Blog sitemize üye olarak eklemek istediğiniz içerikleri ekleyebilirsiniz.

www.Uhut.net Blog sitemizle ilgili dilek, şikayet, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki İLETİŞİM bölümünden bize iletebilirsiniz…


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin kaynakları www.internethaber.com – www.kenthaber.com – www.haber7.com – www.ajansspor.com – www.haberler.com ( vs benzer güncel haber siteleri olabilir ) gibi sitelerden alınmakta olup, her haberin altında kaynak sitenin adresi bildirilmiştir. Tarafımıza bildirilmesi halinde telif hakkı konu edilen haber, görsel vs veriler siteden en kısa sürede silinir.

(Visited 43 times, 1 visits today)

Leave a Comment